Sikur të mos kishte rëndesë…

“E ngriti valixhen si të ishte një pendë e t’mos kishte fare rëndesë. Thua se nuk kishte në atë valixhe gjithë planet e mia për të ardhmen, buzëqeshjet, disa copëza shprese dhe dëshirën për jetën me të!”

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP