Një banor gjashtëdhjetë e një vjeçar i Dobroshtit akuzohet për abuzim

Një banor gjashtëdhjetë e një vjeçar i fshatit Dobrosht është i akuzuar për abuzim pasi që duke u prezantuar si taksist ka kryer veprim gjinor mbi një grua 53 vjeçare.

Kallëzim penal është shtruar kundër 61 vjeçarit A.A. i cili më 4 nëntor në rrugën rajonale Tetovë – Jazhincë, në afërsi të fshatit Dobrosht në automjetin e tij e ka hipur 53 vjeçaren F.S., duke u prezantuar se është taksist

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP