24-vjeçarja nga Tetova gjendet pa shenja jete në Saraj

Të hënën mbrëma, në orën 19:30 minuta në stacionin policor të Karposhit, personi me iniciale I.T. ka lajmëruar se në Saraj të Shkupit, në një banesë në rrugën 20 e ka gjetur të vdekur mbesën e tyre S.A. (24) nga Tetova.

Vajza është gjetur e vdekur në banesë nga ana e gjyshit të tyre që dhunshëm e ka hapur derën. Gjyshi dhe vëllezërit e tij kanë deklaruar se e njëjta ka qenë e sëmurë mentale. Ministria e Punëve të Brendshme njofton se me urdhër të Prokurorit Publik, trupi i pajetë vajzës është dorëzuar për obduksion.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP