Vijon “telenovela”, ish e dashura mesazh “kërcënues” për reperin e Babastars?

Vetëm një ditë pasi Majlinda Zeka postoi foton se priste një djalë në profilin e saj në Instagram, reperi i Babastars, Majk, dha një intervistë për Bluetooth, ku deklaronte se nuk dinte asgjë për fëmijën, se është ndarë me Majlindën dhe nuk kishte asnjë dijeni nëse fëmija është apo jo i tij, shkruan RevistaClass.

Me sa duket, kjo deklaratë ka qenë shokuese për ish të dashurën e tij modele, e cila, me gjasë, i është përgjigjur me një status të ri po në profilin e saj në Instagram. Mbrëmjen e djeshme, Majlinda ka postuar një mesazh, deri diku “kërcënues” për Majk, duke e akuzuar atë se nuk mund t’ia shkatërrojë jetën dikujt me gënjeshtra: “Asnjëherë mos provo t’ia shkatërrosh jetën dikujt me gënjeshtra, pasi e jotja do të shkatërrohet nga e vertëta”, – shkruan Majlinda në foton e saj të fundit në Instagram.

Nuk dihet nëse mesazhi  i është adresuar Majkit, por me ҫ’kuptohet nga postimet e tyre të fundit, ndarja nuk ka qenë aspak miqësore dhe kjo është kuptuar edhe nga mesazhet që reperi ka shkruar në profilet e tij sociale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP