Në diell?

Bjondja e zgjuar…

– Ne cilin trup qiellor ke deshire te shkosh?
Biondja pergjigjet:
– Ne diell!
– Në diell?? Po nuk e di ti se sa te afrohesh atje do te digjesh e shkrihesh nga nxehtesia?
– Pse budallaqe jam une, sigurisht qe atje do te shkoj naten!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP