LIVE: Mbushet sheshi në Prishtinë, pritet fillimi i protestës

Protestues të shumtë ia kanë msyer sheshin “Skenderbeu” dhe “Ibrahim Rugova”, në kundërshtim të zgjedhjes së Hashim Thaçit president. Derisa protestues po vazhdojnë të mblidhen para ndërtesës së Qeverisë dhe Kuvendit, pritet që të filloj edhe protesta.

1936093_10153565311109482_4647177561999361723_n

12790980_10153565311044482_5442520179289120638_n

12079118_10153565311069482_4971133105362711375_n

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Të nderuar komentues! Duke mos dashur të cenojmë opinionet tuaja, lutemi që ato të mos përmbajnë gjuhë të urrejtjes, fyerje dhe ofendime personale dhe të jenë në lidhje me shkrimin, apo temën për të cilën komentohet. Në të kundërtën, nuk do të publikohen. Ju falenderojmë që na ndiqni dhe ju ftojmë të vazhdoni të jeni pjesë e Portalb.mk

*

VERZIONI DESKTOP