Browsing Tag

Produkte ushqimore

Dobitë e kungullit për shëndetin

Kungulli është një nga perimet më të dashura të vjeshtës. Ky ushqim i pasur në vlera, vitamina dhe minerale përmban pak kalori, transmeton AgroWeb. Farat, gjethet dhe lëngjet e nxjerra prej tij janë shumë të mira me shëndetin. Një…
Lexo më shumë