fbpx
  CTRL +Z
  18:54, 18-06-2021

  Të dhënat financiare tregojnë përmasat globale që ka marrë TikTok

  ByteDance, kompania Kineze pas aplikacionit TikTok të videove me metrazh të shkurtër që u bë hit gjatë pandemisë, shikoi fitimet…
  CTRL +Z
  08:09, 18-06-2021

  Shazam është përdorur për të identifikuar 1 miliardë këngë në muaj

  Fakti që Apple ka vendosur të zgjerojë Shazam në një platformë të plotë, tregon se aplikacioni po performon shumë mirë.…
  ARSIM
  19:40, 17-06-2021

  RMV, deri 3 mijë euro shpërblim dhe mbështetje për fituesit e garës “Perlat e Ohrit”

  “Perlat e Ohrit” po zhvillon edicionin e 20-të në Ohër, ku të rinjtë nga 15 shtete do të garojnë deri…
  CTRL - Z
  14:37, 17-06-2021

  Në Universitetin e Tetovës, parlamenti studentor duhet të funksionojë si një organizatë e pavarur, flet studentja Ardiana

  Ardiana Dauti ka përfunduar studimet në Universitetin Shtetëror të Tetovës në drejtimin e biokimisë. Ajo foli për këtë universitet përmes…
  CTRL +Z
  13:16, 17-06-2021

  Hekurudha me iniciativë për futjen e trenave çdo dy orë nga Shkupi në Tetovë, Kumanovë dhe Veles

  Hekurudhat e RMV-Transport ngritën iniciativë për futjen e trenave për udhëtar në linjat Shkup-Tetovë, Shkup-Kumanovë dhe Shkup-Veles çdo dy orë…
  CTRL - Z
  09:58, 17-06-2021

  Bjondina Sherifi: Shkruaj një realitet që është kudo, por, jo shpesh flitet për to (VIDEO)

  Shkrimet online janë bërë një fenomen i njohur për të gjithë artistët e rinj. Kjo, si një mundësi shumë e mirë…

  “Lagjja e studentëve” në Tetovë aktualisht po përballet me kushte mesjetare, edhe pse është shumë afër dy universiteteve, në këtë lagje rruga nuk është e rregulluar, ka mbeturina në secilin cep, nuk ka ndriçim publik edhe pse gjatë natës është e mbushur me qenë endacak dhe përdorues të drogës. Lum Krasniqi erdhi nga Prizreni i Kosovës për të studiuar në Tetovë, megjithatë, kushtet në këtë lagje po ja pamundësojnë jetesën normale

  LEXO: https://cutt.ly/5zlXv9f

  Back to top button