fbpx
  CTRL - Z
  11:08, 20-06-2021

  Nita Grubi: Pianoja u bë instrumenti që më shoqëron gjatë gjithë këtyre viteve (VIDEO)

  Nita Grubi, e lindur në Shkup, në familje me traditë muzikore. Që nga stërgjyshja e cila luante në fizarmonikë, gjyshi…
  CTRL +Z
  20:13, 19-06-2021

  Paratë nga vetëm dy taksa mjedisore përdoren për mjedisin, pjesa tjetër shkon në buxhetin e shtetit

  Urgjentisht duhet të themelohet Fond për mjedisin jetësor dhe të gjitha mjetet që do të mblidhen si taksë mjedisore të…
  CTRL - Z
  10:01, 19-06-2021

  16 vjeçarja Emine nga Tetova, ka promovuar librin e saj të dytë (Video)

  Dashuria dhe përkushtimi i saj për të shkruarit që në moshë shumë të re, ka bërë që ajo tashmë të…
  CTRL +Z
  18:54, 18-06-2021

  Të dhënat financiare tregojnë përmasat globale që ka marrë TikTok

  ByteDance, kompania Kineze pas aplikacionit TikTok të videove me metrazh të shkurtër që u bë hit gjatë pandemisë, shikoi fitimet…
  CTRL +Z
  08:09, 18-06-2021

  Shazam është përdorur për të identifikuar 1 miliardë këngë në muaj

  Fakti që Apple ka vendosur të zgjerojë Shazam në një platformë të plotë, tregon se aplikacioni po performon shumë mirë.…
  ARSIM
  19:40, 17-06-2021

  RMV, deri 3 mijë euro shpërblim dhe mbështetje për fituesit e garës “Perlat e Ohrit”

  “Perlat e Ohrit” po zhvillon edicionin e 20-të në Ohër, ku të rinjtë nga 15 shtete do të garojnë deri…

  “Lagjja e studentëve” në Tetovë aktualisht po përballet me kushte mesjetare, edhe pse është shumë afër dy universiteteve, në këtë lagje rruga nuk është e rregulluar, ka mbeturina në secilin cep, nuk ka ndriçim publik edhe pse gjatë natës është e mbushur me qenë endacak dhe përdorues të drogës. Lum Krasniqi erdhi nga Prizreni i Kosovës për të studiuar në Tetovë, megjithatë, kushtet në këtë lagje po ja pamundësojnë jetesën normale

  LEXO: https://cutt.ly/5zlXv9f

  Back to top button