fbpx
  CTRL - Z
  17:39, 17-04-2021

  TJETRI PËRMES LETËRSISË

  Elementet përbërëse të një vepre letrare jo gjithmonë na njohin vetëm me temën e çfarëdo natyre qoftë ajo, me rrethanat…
  CTRL - Z
  10:01, 17-04-2021

  Këngëtari nga Tetova, Rilind Alimani pjesëmarrës në festivalin “Kënga Magjike”

  Rilind Alimani, këngëtari nga Tetova vendosi këngën e tij të parë ta këndonte për herë të parë në festivalin e…
  ARSIM
  23:41, 16-04-2021

  RMV, të rinjtë mund të aplikojnë deri më 19 maj në konkursin për mjedis jetësor

  Të rinjtë edhe nga Maqedonia e Veriut mund të aplikojnë në konkursin për mjedisin jetësor të organizuar nga Ministria federale…
  CTRL - Z
  22:08, 16-04-2021

  RMV, Klubi Parlamentar është i padukshëm për Çështjet e Rinisë, deputetët merren me politikë ditore

  Klubi për çështjet dhe politikat për rininë në Kuvend, i përbërë nga deputetë të rinj nuk është mjaft i dukshëm…
  Bota
  21:30, 16-04-2021

  Facebook nën hetim për ekspozimin e të dhënave të 500 milionë përdoruesve

  Autoriteti Irlandez për Mbrojtjen e të Dhënave nis një hetim ndaj rrjetit social Facebook për rrjedhjen e informacionit të 500 milionë…
  CTRL +Z
  20:15, 16-04-2021

  Sony prezantoi dy smartfonë dedikuar fotografëve

  Sony prezantoi ditën e sotme dy smartfonë të rinjë Xperia, konkretisht modelet Xperia 1 III dhe Xperia 5 III. Kompania…

  “Lagjja e studentëve” në Tetovë aktualisht po përballet me kushte mesjetare, edhe pse është shumë afër dy universiteteve, në këtë lagje rruga nuk është e rregulluar, ka mbeturina në secilin cep, nuk ka ndriçim publik edhe pse gjatë natës është e mbushur me qenë endacak dhe përdorues të drogës. Lum Krasniqi erdhi nga Prizreni i Kosovës për të studiuar në Tetovë, megjithatë, kushtet në këtë lagje po ja pamundësojnë jetesën normale

  LEXO: https://cutt.ly/5zlXv9f

  Back to top button