fbpx
  CTRL +Z
  14:26, 16-01-2021

  RMV, këtë vit, do të fillojë pastrimi i të gjitha deponive të papërshtatshme dhe vendeve me plehra në rajonin Lindor dhe Verilindor

  Pastrimi dhe mbyllja e deponive dhe vendeve me plehra të papërshtatshme në rajonin Lindor dhe at; Verilindor do të kushtojnë…
  CTRL - Z
  08:30, 16-01-2021

  Mungesa e qendrës për trajtimin e qenve endacak, problem i Tetovës sipas studentit Demiri

  Kësaj radhe ishte studenti Visam Demiri që dha sugjerimin e tij në temën e hapur nga Portalb “Çfarë dua dhe…
  CTRL +Z
  19:37, 15-01-2021

  Bie aplikacioni pas rritjes së ndjeshme të numrit të përdoruesve

  Nëse keni probleme me dërgimin e mesazheve nga aplikacioni i komunikimit të sigurt Signal, me siguri është për shkak të…
  CTRL - Z
  12:42, 15-01-2021

  ‘Globsec’ me thirrje për aktivitete të të rinjve të moshës 18-35 vjeç, afati i aplikimit deri sot

  Në kuadër të projektit “Në mbështetje të procesit të demokratizimit dhe pajtimit në Ballkanin Perëndimor”, organizata e shoqërisë civile “Globsec”…
  ARSIM
  21:24, 14-01-2021

  RMV, ndryshimet në shkollat fillore janë të nxituara sipas sindikatës, ndërsa ministria i vlerësoi si të vonuara

  Ministria e Arsimit dhe Shkencës (MASH) dhe Sindikata për arsim, shkencë dhe kulturë (SASHK) janë për ndryshimet në arsimin fillor, por…
  CTRL - Z
  12:35, 14-01-2021

  Piktori Sani Bajrami: Artistët në RMV nuk kanë mundësinë për të shfaqur të bukurën e artit (VIDEO)

  Të mbizotërojnë e bukura, puna dhe buzëqeshja, sepse janë elementet më të fuqishme që një periudhë kohore e bënë ta…

  Fisnik Selimi është një djalë 19 vjeçar nga Shkupi, i cili në fëmijërinë e tij të hershme si pasojë e një sëmundje ka humbur shikimin. Ai është përballur me sëmundjen ende pa e parë mirë botën e pa u njohur me gjërat që e rrethojnë, tregon ai për Portalb.mk. Por, kjo nuk e ka penguar atë që të përshtatet me rrethin e të zhvillohet sikurse edhe moshatarët e tij të cilët nuk përballen me këtë pengesë, të ndjekë ëndrrat me shumë guxim dhe të ecë drejt horizonteve të cilët nuk njohin kufi.
  LEXO: https://wp.me/patqqI-32vk

  Back to top button
  Close