fbpx
  ARSIM
  13:25, 19-01-2021

  RMV, gjysmëvjetori i dytë do të zhvillohet me model të kombinuar

  Atë që është shembull pozitiv nuk duhet ta ndryshojmë dhe konsideroj se gjysma e dytë e vitit do të vazhdojë…
  ARSIM
  13:22, 19-01-2021

  RMV, maturantët “zgjasin” pushimin dimëror, UNShM: Bojkotojmë deri në plotësimin e kërkesave tona!

  “Pushimi” dimëror do të zgjatet për Unionin e Nxënësve të Shkollave të Mesme dhe një pjesë të madhe të maturantëve…
  CTRL - Z
  12:26, 19-01-2021

  Online anketë në RMV: Të rinjtë shumë pak ose fare nuk janë të njohur me kriptovalutat

  Interesi për “gërmim” të kriptovalutave në nivel global prej ditës në ditë po rritet gjithnjë e më shumë, veçmas pasi…
  CTRL - Z
  10:03, 19-01-2021

  Jeton Kadriu, DJ nga Gostivari, i cili u ngjit në skenë bashkë me yjet botërore

  Fillimet e Jeton Kadriut në muzikë janë në një moshë shumë të re. Atë e pasionuan bateritë që i kishte…
  CTRL - Z
  09:41, 19-01-2021

  Studentja Anisa Bexheti për Tetovën: Më tepër të investohet në vende kulturore, edukative dhe arsimore

  Studentja Anisa Bexheti i dha sugjerimet e saja në temën “Çfarë dua dhe çfarë nuk dua në Tetovë”. Përmes një…
  CTRL +Z
  08:22, 19-01-2021

  Samsung paralajmëroi se telefonët e rinj nuk do të kenë karikues në kuti

  Një ndryshim që Samsung bëri me Galaxy S21 ishte heqja e adapterit të karikimit nga paketimi i smartfonit. Tashmë kompania…

  Fisnik Selimi është një djalë 19 vjeçar nga Shkupi, i cili në fëmijërinë e tij të hershme si pasojë e një sëmundje ka humbur shikimin. Ai është përballur me sëmundjen ende pa e parë mirë botën e pa u njohur me gjërat që e rrethojnë, tregon ai për Portalb.mk. Por, kjo nuk e ka penguar atë që të përshtatet me rrethin e të zhvillohet sikurse edhe moshatarët e tij të cilët nuk përballen me këtë pengesë, të ndjekë ëndrrat me shumë guxim dhe të ecë drejt horizonteve të cilët nuk njohin kufi.
  LEXO: https://wp.me/patqqI-32vk

  Back to top button
  Close