fbpx

FOTO: Koce Trajanovski me çizme lufton stuhinë

Reshjet e shiut janë duke i mobilizuar zyrtarët për të sanuar dëmet e shkaktuara në disa lagje të Shkupit.

Aksionit i është bashkuar simbolikisht edhe kryetari i Qytetit të Shkupti, Koce Trajanoski, i cili ka mbathur çizmet ka dalë për t’i parë vendet e prekura.

Era e fortë që e shoqëronte shiun dje dëmtoi 39 drunj dhe theu shumë degë pemësh në disa lagje të kryeqytetit.

Koce Trajanovski me çizme lufton stuhinë

Koce Trajanovski me çizme lufton stuhinë

Koce Trajanovski me çizme lufton stuhinë

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close