fbpx

Shi i rrëmbyeshëm, bubullima dhe erë

Moti në Maqedoni do të jetë me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil, në disa vende me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe bubullima. Do të fryejë erë e dobët veriore.

Temperatura do të lëvizë prej 20 deri në 31 gradë Celsius.

Në Shkup do të mbajë mot me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil. Do të fryejë erë e dobët veriore.

Temperatura do të arrijë deri në 29 gradë Celsius

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close