fbpx

Zajmina tani vjen si engjëll

Zajmina Vasjari kësaj here ka treguar sharmin e saj teksa është paraqitur e veshur me të bardha.

Me një fustan të shkurtër të bardhë dhe me një dekolte të hapur në të cilin duhej gjoksi i saj i famshëm, këngëtarja është bërë shkak i komenteve të shumta dhe pëlqimeve në Instagramin e saj. 

Zajmina
Zajmina

Lajme të ngjashme

Back to top button