fbpx

Dafina tregohet zemërgjerë me fansat e saj

Këngëtarja shumë e njohur në trojet shqiptare, Dafina Zeqiri është duke u treguar shumë zemërgjerë me fansat e saj.

Dafina përpos se ka një zë shumë të mirë, ajo ka dhe një zemër tejet të gjerë.

Këngëtarja është duke i plotësuar dëshirat e shumë fansave të saj, për të bërë fotografi të ndryshme me ta.

‘I dua fansat e mi’, ishte mesazhi që kishte shkruar këngëtarja në dy fotografi të postuar në rrjetin social Facebook.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close