fbpx

Vogëlushet që po bëjnë botën të qajë (Video)

Janë vetëm dy vogëlushe mirëpo mesazhi që kanë përçuar në botë në veçanti në SHBA ka qenë gjigantë.

Pankarta e tyre “Përqafojeni një terrorist”, ka prekur zemrat e njerëzve nëpër botë dhe si e tillë ka qenë aksioni më sensibilizues rreth luftës në Gaza.

Kuptimi i këtij mesazhi qe “Fëmijët po vriten në Gaza ndërsa Izraeli po thotë që janë terrorist”. Shikoni këtë video dhe shihni se si amerikanët qajnë para këtyre vogëlusheve.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close