fbpx

Ronaldo reklamon shamponin kundër zbokthit (Video)

Sulmuesi i skuadrës së Real Madridit, Cristiano Ronaldo është përfshirë në një reklamë televizive. Ai është bërë figura kryesore e një shamponi kundër zbokthit që quhet Clear.

Në këtë reklamë nuk ishte vetëm Ronaldo protagionist, mirëpo ishin edhe portieri i Man Cityt, Joe Hart dhe Jenson Button, teksa Ronaldo është i vetmi lojtar që arrin t’i ikë zbokthit.

Për më shumë ndiqeni videon e mëposhtëme.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close