fbpx

Vrasje e dyfishtë dhe vetëvrasje në Aerodrom të Shkupit

Horor në lagjen Aerodrom të Shkupit. Vrasje e dyfishtë dhe vetëvrasje ka tronditur banorët e kësaj lagje të Shkupit, mëson Press24.

Sipas informatave të para jozyrtare, një burrë ka vrarë gruan, motrën dhe pastaj ka vrarë edhe veten.

Nga terreni raportohet se në këtë lagje të Shkupit po vlon nga policia. Vendi totalisht është i mbyllur dhe nuk ka qasje. Nga policia ende nuk ka informacione zyrtare.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close