fbpx

Fjolla thotë “Bone vetë” (Video)

Ashtu siç është paralajmëruar, këngëtarja Fjolla Morina ka publikuar këngën dhe klipin “Bone vetë”.

Tesktin e këngës e ka shkruar Lyrical Son ndërsa muzikën e ka bërë Arbas Sound Studio.

Fjolla veç tjerash, në këtë këngë këndon: afrohu, kapum, shlirohu, deshëm, mos imagjino, bonë vetë./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close