fbpx

Tuna prezanton vëllain e saj

Tuna ka prezantuar fansave vëllain e saj në një foto të publikuar në Instragram. Këngëtarja bukuroshe që po shijon suksesin e këngës së saj në bashkëpunim me Getoar “MMV”, është shfaqur në këtë foto mjaft e lumtur dhe me një stil të veçantë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close