fbpx

Koha kalon, mos harroni!

“Rob i shqisave mos u bëni dhe epshet kontrolloni, megjithatë, njerëz jeni – dashuroni! Koha kalon, mos harroni!”

 

Tags

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close