fbpx

Ki kujdes!

“Mos iu gëzo një të mire të atij që të ka bërë njëqind të këqija, mos iu hidhëro një të keqeje të atij që të ka bërë njëqind të mira”

Thënie nga Gabriel Garsia Marquez. Ai ishte shkrimtari i mirënjohur dhe nobelist kolumbian.

Tags

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button
Close