fbpx

Plaçkitet një pompë e benzinës në Haraçinë

Sot në mëngjes një person ka plaçkitur pompën e benzinës “Avija Oil”, në hyrje të fshatit Haraçinë.

Sipas policisë, plaçkitësi i maskuar dhe i armatosur,  punëtorëve në pompën e benzinës, ua ka marrë 8 mijë denarë dhe ka ikur në drejtim të lagjes Çento. Policia ka filluar hetimet në kërkim të plaçkitësit. /Portalb

Lajme të ngjashme

Back to top button