fbpx

Real Madrid dhe PSG pas De Rossit

Nuk është vetëm skuadra e Chelseas e interesuar ta transferoj Daniele De Rossi në radhët e veta.

Interesim për mesfushorin e Romës kanë shfaqur edhe Real Madrid dhe PSG, raporton uebfaqja Goal.com.

Edhe pse trajneri i ri i ekipit romak synon ta mbaj në ‘Olimpico’ De Rossin, ky I fundit më herët ka thënë se synon një eksperiencë të re.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close