fbpx

Hitet verore nuk kanë të ndalur!

Publikimi i hiteve të kësaj vere si duket nuk e ka ndërmend të ndalet. Vetëm për ditën e premte janë paralajmëruar 3 lansime të këngëve.

Është këngëtarja e re Dhurata Ahmetaj ajo e cila ka paralajmëruar për ditën e premte këngën “Shum o ka ma don”. As Flori Mumajesi nuk di të ndalet. Ai përmes faqes së tij në Facebook ka njofuar se nesër do të lansoj remiksin e këngës “Ta boja me drita” në bashkpunim dhe Dj Dalool.

Poashtu për ditën e neserme edhe reperi nga Shqipëria, Stresi ka njoftuar se do të publikoj klipin e ri, i cili pritet të jetë hiti i kësaj vere./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. te nderuar vetem nje gabim keni per stresin nuk eshte sakt se do publikohet neser kenga .. asgje seshte zyrtare

Back to top button
Close