fbpx

Personi pranë Ledrit është Fatoni, menaxheri i tij (Foto)

Lajmi që po qarkullon në disa media se Ledri po shoqërohet me një person të panjohur, duket intrigues, pasi ai tashmë njihet si menaxheri i tij.

Faton Shohi është njeriu që pothuajse po qëndron me Ledrin në çdo hap që po e bën.

Ai po merret me të gjitha punët e Ledrit dhe kujdeset për çdo fjalë që e thotë. Faton Shoshi është menaxheri i tij, dhe nuk është një person i panjohur ashtu siç u tha nëpër disa portale.

Në foton që shihni Ledrin dhe Fatonin, ata gjinden në një prej veturave që zotëron ky i fundit, pasi vjen nga një familje mjaft e pasur.

Ledri së fundmi lansoi remiksin e këngës “Nëse m’don ti” me Real edhe Blunt, e është mjaft i angazhuar nëpër koncerte. /Telegrafi/

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close