fbpx

Tuna dhe Geti lancojnë “bombën” (VIDEO)

Sapo është publikuar videoklipi më i ri i këngëtares Tuna në bashkëpunim me reperin Ghetogeasy.

“Une jam me e madhe vetem se ju kam JUVE…sepse ju e beni zjarrin e Fenixit tim te jete i perjetshem!Nje thes falenderime: Deki,Entermedia,Niko,Armend G.,Sharon,Vjosa,Linda,Bala,Edvina.DheFaleminderit per besimin mbeshtetesve tane Eurokoha & Odeon , Fly Albania,Mardan Palace, Xanadu & Smirnoff .Enjoy!”, ka shkruar Tuna në Facebook.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close