fbpx

Një njeri është një bishë kur…

“Një njeri pa etikë, është një bishë e humbur në këtë botë. “

Thënie nga Albert Camus. Ai ishte shkrimtar dhe filozof francez, fitues i Çmimit Nobel për Letërsi në vitin 1957.

 

Lajme të ngjashme

Shiko edhe
Close
Back to top button