fbpx

“Ndoshta nesër s’je” nga NRG Band

Pas lansimit të këngës se tyre nga NRG Band ‘As 5 pare’ që rezultoi të jetë e suksesshme, ata po përgatitin këngën e tyre të re. Këtë e ka bërë të ditur vetë solisti i këtij grupi, Besnik Qaka, në një intervistë për gazetën Tribuna.

Ai ka treguar se kush e ka punuar këngën dhe si do të titullohet. “Është një këngë e re që jemi duke e punuar, është e zhanrit regaton. Teksin e ka shkruar Arianit Palaj, kurse muzikën e orkestrimin i kam bërë unë me bendin në studion tonë ‘NRG Enterteinment’.

Kënga titullohet ‘Ndoshta nesër s’je’”. Besniku ka shtuar tutje se do të jetë produksioni ‘Asha Graphics’ ata që do të bëjnë klipin e kësaj kënge “Kësaj radhe spotin do t’ia bëjmë me produksionin ‘Asha Graphics’.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close