fbpx

Rumenigge: Kroos? Jemi në bisedime me Realin

Mesfushori gjerman, Toni Kroos mund të largohet nga Bayern Munchen këtë verë, sipas zyrtarit të klubit bavarez, Karl-Heinz Rummenigge.

Mediat së fundmi kanë spekuluar se Kroos është pranë kalimit në Real Madrid, ndërsa Rumenigge ka thënë se ende nuk ka asgjë konkrete.

“Asgjë nuk është zyrtare ende, por ai Kroos mund të shitet për një çmim të caktuar”.

“Unë mund të konfirmoj se Kroos dhe ne janë në bisedime me Real Madridin”, tha Rumenigge për shtypin gjerman.

 

Lajme të ngjashme

Back to top button