fbpx

Remzie Osmani bëhet me Lamborgini

Këngëtarja nga Kosova, Remzie Osmani si njëra ndër kengëtaret që fiton shumë para nëpër darsma e ahengje familjare, tregojnë edhe faktet ku ajo së fundmi ka blerë edhe një makinë sportive superluksoze Lamborgini.

Këngëtarja e muzikës popullore prej vitesh bën një jetë lukzose, poashtu ka edhe një shtëpi lukzose dhe së fundmi ajo blen edhe një veturë Lamborgini.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close