Protesta kundër keqfunksionimit të shtetit

Lajme të ngjashme

Komentet

 1. Fajtor per mosfunksionimin e shtetit eshte ore i nderuar, Partia qe eshte pjesmarres ne Pushtet dhe qe nuk din se si ta menaxhoj pushtetin dhe shume e shume gjera tjera qe e bene pushtetin!!!

 2. Nuk asnje Justifikim se partia qe eshte ne pushtet nuk ka pergjegjesi. KA EDHE ATE SHUME KA!?
  Se vet Alia tha se Bdi te gjitha punet i ka ba bashk me VMRO dhe ae cdo gje mban vulen e BDI.
  NE FUND TE SHKRIMIT UA KE FUT KOT E KOT.

 3. Tetova,si duket po te djeg ka PDSH-ja,prandaj nuk pajtohesh,dhe ndoshta mire e ka malesia,lexo mire

 4. Faleminderit Malsija ! Inshallah une se kam kuptu si duhet. Por ,sidoqoft eshte mendimi i Autorit.
  pershendetje

 5. Une e kam votuaar BDI sikurse shume bashkeqytetar te mi por duhet pas durim te presim edhe shtatorin qe e premtoj Ali A. dhe te shohim cka pas?
  Mirepo gati edhe pergjigjen e kemi prej perpara se pas shtatorit vjen tetori dhe keshtu me rradhe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. Ky zotnia eshte djali i Abduraman Alitit(miku i ngusht i Kiro Gligorovit)motra e tij eshte Nora Aliti,deputete e BDI-se nga f.Zheline-Tetove,prandaj edhe po i perseriten fjalet vazhdimisht se protestat nuk jane kunder partive politike,mundohet ta shfajsoje BDI-ne sepse prindi i tije qe u dash te jape pergjegjesi para shqiptareve qe e perqafoi Gligorovin bashke me kushtetuten e tije antishqiptyare,vdiq vitin e kaluar si Ambasador i BDI-se ne Bulgari.prandaj lexues te nderuar saper informim,ky eshte djali i Abduraman Alitit,mik i ngushte i Ali Ametit,komunista qe ia pane hajrin maqedonise duke sakrifikuar popullin Shqiptare.

 7. nese eshte vertet djali i A.Aliti ateher duhet ta pranojm se zotria flitka drejt dhe pa bo dredhina edhepse motren e paska deputet te Bdi sepse un me sa e kuptoj ky po i sulmon politikat e te dy partive e vecmas Vmro,e sa per Abdruramanin pak ma ngadal,mos u gut se te del ni mal aq i madh sa qe shum prej nesh jemi tvegjli me kritiku e me kuptu