fbpx

Përmbyset vetura, tre të lënduar në Dobrosht të Tetovës (FOTO)

Sonte rreth orës 22:40 afër fshatit Dobrosht të komunës së Tearcës,  është rrotulluar një veturë ku mbeten të lënduar tre persona. Sipas dëshmitarëve për TetovaSot thonë se si pasojë e  shpejtësisë  vetura ka përfunduar në ara ku është përpalsur me nje dru ku lëndohen 3 persona.

Vetura e rrotulluar Tetove Dobrosht

Tre të lënduarit  janë dërguar menjëherë në Spitalin Klinik të Tetovës, ku  kanë marrë ndihmë mjekësore dhe  dy janë liruar në shtëpi  ndërsa  njëri është ndalur në spital bëjnë të ditur nga  Spitali Klinik i Tetovës.

Vetura e rrotulluar Tetove Dobrosht

 

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close