fbpx

Ish ushtarët, dikur bashkë, tash në tre parti

Deputeti i Partisë Demokratike, Nait Hasani, në profilin e tij në Facebook ka postuar një fotografi.

Fotoja është bërë para arrestimit të Hasanit, më 1997, dhe aty shihen: Rexhep Selimi, Nait Hasani dhe Fatmir Limaj. I pari sot i takon subjektit politik Lëvizja Vetëvendosje, i dyti Partisë Demokratike të Kosovës, ndërsa i tjetri Nismës për Kosovën.

“Mos u mbro me gardh, mbaj shoqërinë përreth”, ka shkruar Hasani në këtë postim. /Telegrafi/ 

Lajme të ngjashme

Back to top button