fbpx

Dështon kënga “Puthe” e Elvana Gjatës, fansat e zhgënjyer

Ka pak ditë që kënga e fundit e Elvana Gjatës “Puthe” është publikuar në “My Music” në Digitalb, por siç duket ka zhgënjyer fansat e saj dhe nuk ka plotësuar pritshmëritë e tyre.

Në një status që faqja më e madhe e Facebok për vipat shqiptarë “Show Bizi Shqiptar” ka pyetur nëse kënga e re e Elvanës do jetë hit veror, komentet kanë qënë negative.

Edhe pse videoklipi akoma nuk është publikuar në Youtube, ata që e kanë dëgjuar këngën e saj nuk janë ndarë të kënaqur. Megjithatë pritet të shohim se sa klikime do ketë në Youtube dhe se sa do kërcehet kënga e bukuroshes së talentuar Elvana Gjata./Ora News/

Dështon kënga “Puthe” e Elvana Gjatës

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close