fbpx

Ahmeti takon sot Sali Berishën, Edi Ramën dhe Ilir Metën

Kryetari i Bashkimit Demokratik p?r Integrim, z. Ali Ahmeti, do t? 
q?ndrojë sot p?r nj? vizit? zyrtare n? Tiran?.
 
Ahmeti do t? takohet me Kryeministrin e Republik?s s? 
Shqip?ris?, Sali Berishën,  si dhe Ilir Metën, Kryetar i 
L?vizjes Socialiste p?r Integrim.

Vizit?n zyrtare n? Tiran?, Kryetari Ahmeti do ta p?rfundoj me takimin 
me Edi Ramën, Kryetar i Partis? Socialiste.

Lajme të ngjashme

Back to top button