fbpx

Thaçi tërhiqet nga gara për kryeministër?!

Askush nga partitë që kanë lidhur koalicion në opozitë nuk dëshiron të flasë me Thaçin.

Të gjithë ndërmjetuesit që ka dërguart Thaçi në LDK, AAK dhe NISMA janë kthyer duarbosh në selinë e PDK-së, raporton Express.

“Askush nuk dëshiron, as të takohet për të biseduar”, ka thënë një ndërmjetësues që ka dashur të mbetet anonim.
Sipas këtij burimi, ka mundësi që Hashim Thaçi të tërhiqet nga ofertat dhe automatikisht të heqë dorë nga posti i kryeministrit.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close