fbpx

Nga kush e kopjoi Leonora këtë fustan?

Leonora Jakupi gjithmonë mahnit me fustanet e saja nëpër evenimentet e ndryshme artistike, apo në videoklipe.

E tillë ishte edhe pjesëmarrja e saj në Videofestin e sivjetmë muzikor, ku doli triumfuese.

Mirëpo, fustani që ka veshur atë mbrëmje ka qenë i njëjtë me një fustan që ka veshur modelja angleze, Rosie Huntington-Whiteley.

Rosie dhe Leonora

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close