fbpx

Të martën do të protestojë edhe Kërçova

Të martën pritet të mbahen protesta edhe në Kërçovë.

Njoftimi është publikuar në Facebook dhe mban titullin: “Proteston edhe Kërcova”

“Protestë qytetare në Kërçovë kundër vendimit të gjykatës për rastin “Monstra”
Është koha që t’u themi mjaft rasteve të montuara dhe për mospërfilljen e interesave shqiptare në F.Y.R.M…”  thuhet në postimin.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close