U zgjua Zemri Qamili: Protestuesit ishin të dhunshëm, policia kreu detyrën

Lajme të ngjashme

Komentet

  1. Populli ta dha voten dhe ti keshtu ja kthen. Do te zen haku I popullit Shqipëtar more idiot I keq! Enëlëpirs I gruefskit.

  2. oooo ti ,po ta them “o ti ” sepse te ishte djali yt aty nuk do te kishe dhan keso deklarata …… turp per TY

  3. E po atehere “MIRE MENGJES ” eeee vaj vatani mjer mileti ….. e kemi meritu te kemi “funksionar” si ky m….. i