fbpx

Tuna reagon për protestat e sotshme në Maqedoni

Këngëtarja e famshe shkupjane Tuna gjithashtu përkrah protestat e sotshme për rastin ‘Monstra’ ajo u bën thirrje edhe kolegeve të saj në faqen e saj në Facebook:

“Sot shqiptarët e Maqedonisë protestojnë. Unë do të protestoj të mërkurën në Prishtinë. Shpresoj qe edhe koleget nga Shqipëria të tregojnë që JEMI NJË në protestën në Tiranë të martën.
Shkup, Tetove, Gostivar, Kërçovë, Kumanovë, Dibër dhe Strugë JAM ME JU”

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close