fbpx

Shpat Kasapi lanson këngën e re ‘Daku’ (Video)

Pas suksesit me këngën ‘Në shpirt më ke vra’, Shpat Kasapi nuk e ka ndërmend të ndalet. Ai vetëm pak orë më parë ka publikuar këngën e tij më të re në bashkpunim me Renato.

Kënga titullohet “Daku”, muzikën e ka bërë Gent Myftaraj kurse tekstin e ka shkruar Piro Çako.

Ky projekt ka edhe vija të tallavasë që tashmë është bërë në trend sepse ky lloj muzike po pëlqehet jashtë mase dhe këngëtarëve ju konvenon sepse mbledhin më shumë klikime./ Portalb

Ndëgjojeni këngën….

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close