fbpx

Formacionet zyrtare: Argjentina-Belgjika

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen mes Argjentinës dhe Belgjikës.

Argjentina: Romero; Zabaleta, Demichelis, Garay, Basanta; Biglia, Mascherano, di Maria; Lavezzi, Messi dhe Higuain;

Belgjika: Courtois, Alderweireld, Van Buyten, Kompany, Vertonghen, Witsel, Fellaini, De Bruyne, Mirallas, Hazard dhe Origi./ Portalb

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close