fbpx

Rozana ia nis pushimeve

Pas një kohe të gjatë pune ku këngëtarja Rozana Radi tregonte se ishte shumë e zënë duke shkruar tekste, tashmë po pushon.

Ajo ka shpërndarë me fansat në rrjetin e saj social “Instagram”foto ku tregon se është nisur për udhëtim me një makinë të kuqe.

Rozana ka veshur një fustan ngjyrë blu të shkurtër dhe këpucë të larta jeshile.

Ndërkaq, edhe koleget e Rozanas nga skena muzikore si motrat Nora e Era Istrefi, Çiljeta Xhilaga e modelja me famë botërore, Emina Çunmulaj kanë zgjedhur muajin korrik për pushimet e tyre verore.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close