fbpx

MPB publikon inçizime nga protestat e djeshme (VIDEO)

Ministria e punëve të brendshme ka publikuar video incizime nga protesta e djeshme dhe nga reagimi i policisë ndaj protestuesve.

MPB quan të suksesshme aksionin e saj, ndaj siç i quan ajo protestuesit, vandalëve agresiv.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close