fbpx

Një trup i pajetë është gjetur në Liqenin e Ohrit

Një trup i pajetë i një personi mashkull rreth moshës 25 vjeçare është gjetur këtë mëngjes në Liqenin e Ohrit, në afërsi të restoranteve në pjesën e vjetër të qytetit.

Nga policia e Ohrit e kanë vërtetuar informacionin për rastin tragjik dhe thonë se në vazhdim janë hetimet për identifikimin e personit dhe hetimin rreth vdekjes së djaloshit. policia kërkon ndihmë nga qytetarët për identifikimn e trupit të pa jetë.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close