fbpx

Mot i ngrohtë

Moti sot në vendin tonë pritet të jetë me i ngrohët dhe me diell, i përcjellë me erë të dobët nga jugu.

Temperaturat pritet të sillen prej 26 deri më 34 gradë celsius.
Shkupi do të ketë mot të ngjashëm dhe me temperaturë deri më 32 gradë celsius.

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close