fbpx

Çairi pas protestave masive kundër rasteve të montuara (FOTO)

Rrugët e Çairit pas protestës masive që u mbajt sot kundër rasteve të montuara, janë të zbrazura, përplot me mbeturina dhe gurë, si dhe ka një numër të madh të policëve.

Siç e shikoni edhe në foto, vërehen qytetarë që kanë dalë para dyqaneve dhe shtëpive të tyre për të parë se si është situata.Banorët ishin të tmerruar dhe të frikësuar nga zhurma e bombave të gazit, dhe thonë se situata e sotme, ngjasonte me një situatë lufte.

Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Rrugët e Çairit pas protestes
Tags

Lajme të ngjashme

Një koment

  1. Me vjen keq qe po e them, por eshte nje fakt i gjalle se me kete udheheqesi qe kemi ne qeveri qe nja 12 vjet ,nuk meritojm ma teper se kaq. E gjith kjo qe ndodh eshte si rrezulltat i Bdi ,pasi qe ajo u deklaruar se punet i bajn bashje me Vmro dhe se te gjitha te bemat te Shqiptaret e mbajne vulen e Bdi.

Back to top button
Close