fbpx

“Nata e parë” për Venera Lumanin dhe Lindin (VIDEO)

Këngëtarët e promovuar nga talentshow, “The Voice of Albania” Venera Lumani dhe Lind Islami, kanë publikuar duetin e tyre të parë me titull “Nata e parë”.
Këngëtarët kanë menduar të sjellin një baladë të shkruar nga Olti Curri dhe me muzikë të Endrit Shanit.’

 

Tags

Lajme të ngjashme

Back to top button
Close